• ZVVO Sandow 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 febBSM sv 1 - ZVVO Sandow 1Kooi deBENNEBROEK
    7 febZVVO Sandow 1 - VVH Velserbroek 1MFSAPURMEREND
    16 febCounters (The) 2 - ZVVO Sandow 1WormerWORMER
    21 febZVVO Sandow 1 - DWS 1MFSAPURMEREND
    9 mrtGolden Stars FC 2 - ZVVO Sandow 1Sporthallen ZuidAMSTERDAM
    14 mrtZVVO Sandow 1 - RCH 1MFSAPURMEREND
    23 mrtTheo Tol 1 - ZVVO Sandow 1Opperdam deVOLENDAM
    6 aprPlein83 3 - ZVVO Sandow 1Sporthallen ZuidAMSTERDAM
    18 aprZVVO Sandow 1 - Alliance 22 1MFSAPURMEREND
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZOG 1 - ZVVO Sandow 115 jan3 - 2
    ZVVO Sandow 1 - VNS United 210 jan10 - 2
    ZVVO Sandow 1 - Plein83 313 dec5 - 2
    Alliance '22 sv. 1 - ZVVO Sandow 18 dec3 - 3
  • Poulestanden 1 (1211 Mannen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Golden Stars FC 21210022730
    2VVH/Velserbroek 1138323027
    3Alliance '22 sv. 1127412825
    4ZOG 113733724
    5ZVVO Sandow 1137151422
    6VNS United 2126151319
    7BSM sv 111515216
    8Counters (The) 212507-615
    9Theo Tol Sport 113436115
    10RCH 112219-257
    11DWS afc 1120210-452
    12Plein83 311137-46-1

    Poulestanden 1 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 3110053
    2DWOW 1110043
    3White Stones 2110043
    4Alkmaarsche Boys 1110023
    5Scagha 66 1110023
    6Vrone 2110023
    7Hovocubo 3110023
    8Texel 94 2110013
    9Kondo Budjang FC 1101001
    10ZVVO Sandow 1101001
    11Vrone 11001-10
    12FC M.A.R.L.E.N.E JO19-11001-20
    13Sparta 67 11001-20
    14Team Alkmaar/Sportstars 11001-20
    15ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11001-20
    16Hovocubo JO19-11001-40
    17FC M.A.R.L.E.N.E 31001-40
    18ZVVO Sandow 21001-50

    Poulestanden 1 (B5800 Mannen Zaal beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 1110023
    2Arch.buro Nieuweboer 11001-20
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Brown, CollinVerdediger
    Gerver, DonnyAanvaller
    Jansen, DennisMiddenvelder
    Klene, NickVerdediger
    Koekkoek, Erik deDoelverdediger
    Schep, DylanoVerdediger
    Schep, VincenzoAanvaller
    Wals, NickVerdediger
    Zoutberg, MeesAanvaller
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ernest, CorTechnische stafStandaard functie
    Klene, MichaelOverige stafTeammanager
    Schep, MarioTechnische stafTrainer/coach
    Topal, AgopTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie