• ZVVO Sandow 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    1 novZVVO Sandow 1 - Golden Stars 2MFSAPURMEREND
    8 novRCH 1 - ZVVO Sandow 1GroenendaalhalHEEMSTEDE
    15 novZVVO Sandow 1 - Theo Tol 1MFSAPURMEREND
    22 novZVVO Sandow 1 - BSM 1MFSAPURMEREND
    8 decAlliance 22 1 - ZVVO Sandow 1TetterodehalOVERVEEN
    13 decZVVO Sandow 1 - Plein83 3MFSAPURMEREND
    10 janZVVO Sandow 1 - VNS United 2Beukenkamp dePURMEREND
    15 janZOG 1 - ZVVO Sandow 1Onze GezellenhalHAARLEM
    2 febBSM 1 - ZVVO Sandow 1Kooi deBENNEBROEK
    7 febZVVO Sandow 1 - VVH Velserbroek 1MFSAPURMEREND
    16 febCounters (The) 2 - ZVVO Sandow 1WormerWORMER
    21 febZVVO Sandow 1 - DWS 1MFSAPURMEREND
    9 mrtGolden Stars FC 2 - ZVVO Sandow 1Sporthallen ZuidAMSTERDAM
    14 mrtZVVO Sandow 1 - RCH 1MFSAPURMEREND
    23 mrtTheo Tol 1 - ZVVO Sandow 1Opperdam deVOLENDAM
    6 aprPlein83 3 - ZVVO Sandow 1Sporthallen ZuidAMSTERDAM
    18 aprZVVO Sandow 1 - Alliance 22 1MFSAPURMEREND
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 1 - Kondo Budjang FC 118 okt2 - 2
    ZVVO Sandow 1 - Counters (The) 211 okt8 - 3
    VVH/Velserbroek 1 - ZVVO Sandow 14 okt6 - 0
    DWS afc 1 - ZVVO Sandow 127 sep3 - 6
    ZVVO Sandow 1 - ZOG 120 sep6 - 3
    VNS United 2 - ZVVO Sandow 115 sep3 - 4
    ZVVO Sandow 1 - Arch.buro Nieuweboer 16 sep6 - 4
  • Poulestanden 1 (1211 Mannen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Golden Stars FC 255001115
    2ZVVO Sandow 15401612
    3Alliance '22 sv. 163211211
    4VVH/Velserbroek 15230139
    5BSM sv 15302119
    6ZOG 1522128
    7VNS United 2521297
    8Counters (The) 25203-56
    9Theo Tol Sport 16123-65
    10Plein83 35023-252
    11RCH 15014-131
    12DWS afc 15014-151

    Poulestanden 1 (B5820 Mannen Zaal beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 3110053
    2Hovocubo 3110023
    3Texel 94 2110013
    4Kondo Budjang FC 1101001
    5ZVVO Sandow 1101001
    6Alkmaarsche Boys 1000000
    7DWOW 1000000
    8FC M.A.R.L.E.N.E 3000000
    9FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1000000
    10Hovocubo JO19-1000000
    11Scagha 66 1000000
    12Sparta 67 1000000
    13Team Alkmaar/Sportstars 1000000
    14Vrone 2000000
    15White Stones 2000000
    16Vrone 11001-10
    17ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11001-20
    18ZVVO Sandow 21001-50

    Poulestanden 1 (B5800 Mannen Zaal beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 1110023
    2Arch.b. Nieuweboer 11001-20
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Brown, CollinVerdediger
    Gerver, DonnyAanvaller
    Jansen, DennisMiddenvelder
    Klene, NickVerdediger
    Koekkoek, Erik deDoelverdediger
    Maas, Stefan van derDoelverdediger
    Schep, DylanoVerdediger
    Schep, VincenzoAanvaller
    Tamboer, DamionAanvaller
    Wals, NickVerdediger
    Zoutberg, MeesAanvaller
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Ernest, CorTechnische stafStandaard functie
    Klene, MichaelOverige stafTeammanager
    Topal, AgopTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie