• ZVVO Sandow 11

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    24 janZVVO Sandow 11 - Marken sv. 1
    2 febPurmerend 10 - ZVVO Sandow 11
    9 febZVVO Sandow 13o - ZVVO Sandow 11
    16 febZVVO Sandow 11 - Oosthuizen 2
    23 febMarken sv. 1 - ZVVO Sandow 11
    2 mrtPurmerend 8 - ZVVO Sandow 11
    9 mrtZVVO Sandow 11 - Purmerend 8
    16 mrtTornado 2 - ZVVO Sandow 11
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 11 - Purmerend 517 jan4 - 6
    ZVVO Sandow 12 - ZVVO Sandow 1112 jan2 - 3
    ZVVO Sandow 11 - Purmerend 1015 dec2 - 6
    Graftdijk 3 - ZVVO Sandow 118 dec4 - 8
    Oosthuizen 2 - ZVVO Sandow 111 dec3 - 3
  • Poulestanden 11 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 9110083
    2Giram asv 1110073
    3Wognum Nicols 3110073
    4Purmerend 12110073
    5Sporting S 2110063
    6EVC 1110063
    7ZVVO Sandow 16110053
    8Purmerend 5110033
    9Purmerend 8110033
    10ZVVO Sandow 8110033
    11Lutjebroek zvv 2110033
    12Tornado 1110033
    13KGB 4110023
    14Purmerend 2110023
    15Rijp (de) 1110023
    16ZOB 2110023
    17Wapen van Grootebroek 1110023
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19KGB 3110013
    20Volendam ZVV 7110013
    21Graftdijk 1110013
    22Purmerend 1101001
    23ZVVO Sandow 3101001
    24Purmerland 1101001
    25ZVVO Sandow 17101001
    26Mantje 1000000
    27New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    28Purmerend 11000000
    29Rab Bouwmaterialen 1000000
    30ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8000000
    31Purmerend 41001-10
    32Twisk TSV 21001-10
    33ZVVO Sandow 61001-10
    34ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-10
    35Sporting Andijk 11001-20
    36Volendam ZVV 61001-20
    37asv LEBO 61001-20
    38Purmerend 101001-20
    39Lutjebroek zvv 11001-20
    40EVC 21001-30
    41Purmerend 61001-30
    42ZOB 11001-30
    43KGB 21001-30
    44ZVVO Sandow 111001-30
    45Purmerend 131001-50
    46ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-60
    47Volendam ZVV 81001-60
    48Purmerend 71001-70
    49KGB 11001-70
    50ZVVO Sandow 151001-70
    51Purmerend 31001-80

    Poulestanden 11 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 81413109340
    2Oosthuizen 215825626
    3Tornado 2118124325
    4Purmerend 5147434125
    5ZVVO Sandow 1116727123
    6Graftdijk 315717022
    7ZVVO Sandow 1314536-1818
    8ZVVO Sandow 1214518-416
    9Purmerend 10151311-766
    10Marken sv. 1141013-863
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bezemer, OlafTeamspeler
    Boontje, JeffreyTeamspeler
    Busman, EdwinTeamspelerDoelverdediger
    Gruisen Fritz, Dennis vanTeamspeler
    Heinen, HarmTeamspeler
    Wang, YoeriTeamspeler
    Wetten, Guido vanTeamspeler
    Wetten, Maarten vanTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boontje, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.