• ZVVO Sandow

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    1 novZVVO Sandow 14 - ZVVO Sandow 15
    6 novZVVO Sandow 15 - Purmerend 13
    15 novZVVO Sandow 19 - ZVVO Sandow 15
    20 novZVVO Sandow 15 - Rijp (de) 3
    1 decZVVO Sandow 14 - ZVVO Sandow 15
    4 decZVVO Sandow 15 - Spil 't 2
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 15 - Tornado 416 okt6 - 2
    ZVVO Sandow 15 - EVC 49 okt7 - 8
    Purmerend 11 - ZVVO Sandow 156 okt7 - 2
    ZVVO Sandow 15 - Tornado 425 sep5 - 12
    Spil 't 2 - ZVVO Sandow 1515 sep11 - 4
    Purmerend 12 - ZVVO Sandow 156 sep8 - 1
  • Poulestanden 15 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 9110083
    2Giram asv 1110073
    3Wognum Nicols 3110073
    4Purmerend 12110073
    5Sporting S 2110063
    6EVC 1110063
    7ZVVO Sandow 16110053
    8Purmerend 5110033
    9Purmerend 8110033
    10ZVVO Sandow 8110033
    11Lutjebroek zvv 2110033
    12Tornado 1110033
    13KGB 4110023
    14Purmerend 2110023
    15Rijp (de) 1110023
    16ZOB 2110023
    17Wapen van Grootebroek 1110023
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19KGB 3110013
    20Volendam ZVV 7110013
    21Graftdijk 1110013
    22Purmerend 1101001
    23ZVVO Sandow 3101001
    24Purmerland 1101001
    25ZVVO Sandow 17101001
    26Mantje 1000000
    27New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    28Purmerend 11000000
    29Rab Bouwmaterialen 1000000
    30ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8000000
    31Purmerend 41001-10
    32Twisk TSV 21001-10
    33ZVVO Sandow 61001-10
    34ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-10
    35Sporting Andijk 11001-20
    36Volendam ZVV 61001-20
    37asv LEBO 61001-20
    38Purmerend 101001-20
    39Lutjebroek zvv 11001-20
    40EVC 21001-30
    41Purmerend 61001-30
    42ZOB 11001-30
    43KGB 21001-30
    44ZVVO Sandow 111001-30
    45Purmerend 131001-50
    46ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-60
    47Volendam ZVV 81001-60
    48Purmerend 71001-70
    49KGB 11001-70
    50ZVVO Sandow 151001-70
    51Purmerend 31001-80

    Poulestanden 15 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 1165014015
    2EVC 45401912
    3Spil 't 264021212
    4Tornado 4630329
    5ZVVO Sandow 19421177
    6ZVVO Sandow 144202-46
    7ZVVO Sandow 155104-163
    8Rijp (de) 35104-243
    9Purmerend 135014-261
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baradin, EvgeniTeamspeler
    Braak, ErikTeamspeler
    Ganpat, GuusTeamspeler
    Haan, Marck deTeamspelerDoelverdediger
    Kauwen, MartinTeamspeler
    Noordeloos, EdwinTeamspeler
    Noordeloos, MarcelTeamspeler
    Spaans, GielTeamspeler
    Wijnen, JeffreyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.