• ZVVO Sandow

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    19 janEVC 4 - ZVVO Sandow 15
    22 janZVVO Sandow 15 - Purmerend 13
    29 janZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 5
    9 febTornado 4 - ZVVO Sandow 15
    12 febZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 14
    23 febPurmerend 13 - ZVVO Sandow 15
    28 febZVVO Sandow 19 - ZVVO Sandow 15
    5 mrtZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 19
    16 mrtRijp (de) 3 - ZVVO Sandow 15
    26 mrtZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 5
    20 aprPurmerend 11 - ZVVO Sandow 15
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 15 - Purmerend 1110 jan2 - 5
    ZVVO Sandow 5 - ZVVO Sandow 1515 dec2 - 3
    ZVVO Sandow 15 - Spil 't 24 dec6 - 5
    ZVVO Sandow 14 - ZVVO Sandow 151 dec12 - 4
  • Poulestanden 15 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 9110083
    2Giram asv 1110073
    3Wognum Nicols 3110073
    4Purmerend 12110073
    5Sporting S 2110063
    6EVC 1110063
    7ZVVO Sandow 16110053
    8Purmerend 5110033
    9Purmerend 8110033
    10ZVVO Sandow 8110033
    11Lutjebroek zvv 2110033
    12Tornado 1110033
    13KGB 4110023
    14Purmerend 2110023
    15Rijp (de) 1110023
    16ZOB 2110023
    17Wapen van Grootebroek 1110023
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19KGB 3110013
    20Volendam ZVV 7110013
    21Graftdijk 1110013
    22Purmerend 1101001
    23ZVVO Sandow 3101001
    24Purmerland 1101001
    25ZVVO Sandow 17101001
    26Mantje 1000000
    27New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    28Purmerend 11000000
    29Rab Bouwmaterialen 1000000
    30ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8000000
    31Purmerend 41001-10
    32Twisk TSV 21001-10
    33ZVVO Sandow 61001-10
    34ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-10
    35Sporting Andijk 11001-20
    36Volendam ZVV 61001-20
    37asv LEBO 61001-20
    38Purmerend 101001-20
    39Lutjebroek zvv 11001-20
    40EVC 21001-30
    41Purmerend 61001-30
    42ZOB 11001-30
    43KGB 21001-30
    44ZVVO Sandow 111001-30
    45Purmerend 131001-50
    46ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-60
    47Volendam ZVV 81001-60
    48Purmerend 71001-70
    49KGB 11001-70
    50ZVVO Sandow 151001-70
    51Purmerend 31001-80

    Poulestanden 15 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 111211016633
    2EVC 41211015133
    3ZVVO Sandow 141210024630
    4ZVVO Sandow 19126151519
    5Spil 't 213517716
    6Tornado 414518-916
    7ZVVO Sandow 1513508-2815
    8Rijp (de) 3155010-4215
    9Purmerend 13130112-941
    10ZVVO Sandow 54004-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baradin, EvgeniTeamspeler
    Braak, ErikTeamspeler
    Ganpat, GuusTeamspeler
    Haan, Marck deTeamspelerDoelverdediger
    Noordeloos, MarcelTeamspeler
    Spaans, GielTeamspeler
    Tolhuis, VincentTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.