• ZVVO Sandow 16

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    24 janZVVO Sandow 16 - ZVVO Sandow 21
    31 janZVVO Sandow 16 - ZOB 2
    7 febZOB 3 - ZVVO Sandow 16
    14 febZVVO Sandow 16 - ZVVO Sandow 17
    23 febZVVO Sandow 21 - ZVVO Sandow 16
    2 mrtTornado 5 - ZVVO Sandow 16
    7 mrtZVVO Sandow 16 - Tornado 5
    14 mrtPurmerend 12 - ZVVO Sandow 16
    18 aprZVVO Sandow 16 - Spil 't 3
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 16 - Rijp (de) 417 jan7 - 3
    Spil 't 3 - ZVVO Sandow 1612 jan5 - 6
    ZVVO Sandow 16 - ZVVO Sandow 2120 dec7 - 2
    ZOB 2 - ZVVO Sandow 1613 dec3 - 8
    ZVVO Sandow 16 - ZOB 46 dec4 - 6
    ZVVO Sandow 17 - ZVVO Sandow 1629 nov1 - 5
  • Poulestanden 16 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 171512124737
    2Purmerend 121510233732
    3ZVVO Sandow 161510052530
    4Spil 't 3149232029
    5Tornado 514725-1023
    6ZOB 414707721
    7ZVVO Sandow 2113409-1812
    8Rijp (de) 4153210-1811
    9ZOB 3152211-478
    10ZOB 2141310-436

    Poulestanden 16 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 11100123
    2Alkmaarsche Boys 21100103
    3Purmerend 51100103
    4Lutjebroek zvv 2110083
    5V.V. Bergen 1110073
    6Giram asv 1110063
    7EVC 1110053
    8Purmerend 8110053
    9Tornado 1110053
    10Rijp (de) 1110043
    11KGB 4110043
    12V.V. Bergen 2110033
    13ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8110023
    14Mantje 1110023
    15AFC 34 3110023
    16Wognum Nicols 3110013
    17Alkmaarsche Boys 6110013
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19ZVVO Sandow 8110013
    20Graftdijk 1000000
    21Kolping Boys 2000000
    22New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    23WMC 11001-10
    24AFC 34 11001-10
    25Purmerend 111001-10
    26Vrone 61001-10
    27Sporting S 21001-20
    28OZV Obdam 31001-20
    29V.V. Bergen 31001-20
    30Kolping Boys 11001-30
    31Volendam ZVV 71001-40
    32Wapen van Grootebroek 11001-40
    33Purmerend 21001-50
    34ZVVO Sandow 171001-50
    35Purmerend 121001-50
    36ZVVO Sandow 161001-60
    37SVW 27 11001-70
    38KGB 31001-80
    39Rab Bouwmaterialen 11001-100
    40ZOB 21001-100
    41Volendam ZVV 91001-120

    Poulestanden 16 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 9110083
    2Giram asv 1110073
    3Wognum Nicols 3110073
    4Purmerend 12110073
    5Sporting S 2110063
    6EVC 1110063
    7ZVVO Sandow 16110053
    8Purmerend 5110033
    9Purmerend 8110033
    10ZVVO Sandow 8110033
    11Lutjebroek zvv 2110033
    12Tornado 1110033
    13KGB 4110023
    14Purmerend 2110023
    15Rijp (de) 1110023
    16ZOB 2110023
    17Wapen van Grootebroek 1110023
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19KGB 3110013
    20Volendam ZVV 7110013
    21Graftdijk 1110013
    22Purmerend 1101001
    23ZVVO Sandow 3101001
    24Purmerland 1101001
    25ZVVO Sandow 17101001
    26Mantje 1000000
    27New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    28Purmerend 11000000
    29Rab Bouwmaterialen 1000000
    30ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8000000
    31Purmerend 41001-10
    32Twisk TSV 21001-10
    33ZVVO Sandow 61001-10
    34ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-10
    35Sporting Andijk 11001-20
    36Volendam ZVV 61001-20
    37asv LEBO 61001-20
    38Purmerend 101001-20
    39Lutjebroek zvv 11001-20
    40EVC 21001-30
    41Purmerend 61001-30
    42ZOB 11001-30
    43KGB 21001-30
    44ZVVO Sandow 111001-30
    45Purmerend 131001-50
    46ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-60
    47Volendam ZVV 81001-60
    48Purmerend 71001-70
    49KGB 11001-70
    50ZVVO Sandow 151001-70
    51Purmerend 31001-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Best, Michael deTeamspelerAanvaller
    Dejalle, DaveTeamspelerVerdediger
    Haitsma, RonaldTeamspelerVerdediger
    Klerk, Theo deTeamspelerDoelverdediger
    Lodewijks, MichaelTeamspelerVerdediger
    Rossum, Maarten vanTeamspelerMiddenvelder
    Snijder, MichaelTeamspelerAanvaller
    Yildirim, BarisTeamspelerMiddenvelder
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.