• ZVVO Sandow 8

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    24 janGiram asv 1 - ZVVO Sandow 8
    31 janGiram asv 1 - ZVVO Sandow 8
    14 febZVVO Sandow 8 - Purmerend 3
    23 febTornado 6 - ZVVO Sandow 8
    7 mrtZVVO Sandow 8 - Giram asv 2
    16 mrtEVC 2 - ZVVO Sandow 8
    20 aprEVC 1 - ZVVO Sandow 8
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 8 - Tornado 117 jan5 - 6
    Oosthuizen 1 - ZVVO Sandow 812 jan3 - 4
    ZVVO Sandow 7 - ZVVO Sandow 813 dec5 - 1
    ZVVO Sandow 8 - EVC 16 dec6 - 13
    Forza fc 3 - ZVVO Sandow 829 nov1 - 5
  • Poulestanden 8 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1EVC 21312106237
    2EVC 1149324730
    3Tornado 11410042030
    4Tornado 6149142228
    5Purmerend 4139041227
    6Oosthuizen 114707-1021
    7Forza fc 315618-1019
    8ZVVO Sandow 8146081318
    9ZVVO Sandow 713508-1415
    10Giram asv 113427-714
    11Purmerend 3120012-740
    12Giram asv 2130013-610

    Poulestanden 8 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 9110083
    2Giram asv 1110073
    3Wognum Nicols 3110073
    4Purmerend 12110073
    5Sporting S 2110063
    6EVC 1110063
    7ZVVO Sandow 16110053
    8Purmerend 5110033
    9Purmerend 8110033
    10ZVVO Sandow 8110033
    11Lutjebroek zvv 2110033
    12Tornado 1110033
    13KGB 4110023
    14Purmerend 2110023
    15Rijp (de) 1110023
    16ZOB 2110023
    17Wapen van Grootebroek 1110023
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19KGB 3110013
    20Volendam ZVV 7110013
    21Graftdijk 1110013
    22Purmerend 1101001
    23ZVVO Sandow 3101001
    24Purmerland 1101001
    25ZVVO Sandow 17101001
    26Mantje 1000000
    27New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    28Purmerend 11000000
    29Rab Bouwmaterialen 1000000
    30ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8000000
    31Purmerend 41001-10
    32Twisk TSV 21001-10
    33ZVVO Sandow 61001-10
    34ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-10
    35Sporting Andijk 11001-20
    36Volendam ZVV 61001-20
    37asv LEBO 61001-20
    38Purmerend 101001-20
    39Lutjebroek zvv 11001-20
    40EVC 21001-30
    41Purmerend 61001-30
    42ZOB 11001-30
    43KGB 21001-30
    44ZVVO Sandow 111001-30
    45Purmerend 131001-50
    46ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-60
    47Volendam ZVV 81001-60
    48Purmerend 71001-70
    49KGB 11001-70
    50ZVVO Sandow 151001-70
    51Purmerend 31001-80

    Poulestanden 8 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alkmaarsche Boys 2000000
    2Alkmaarsche Boys 6000000
    3Giram asv 1000000
    4KGB 4000000
    5Lutjebroek zvv 2000000
    6Purmerend 1000000
    7Rijp (de) 1000000
    8Tornado 1000000
    9V.V. Bergen 2000000
    10ZVVO Sandow 8000000

    Poulestanden 8 (B6030 Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alkmaarsche Boys 2110083
    2Purmerend 1110053
    3KGB 4110053
    4V.V. Bergen 2110053
    5Lutjebroek zvv 2110033
    6Alkmaarsche Boys 6110023
    7Giram asv 1110023
    8Tornado 1110023
    9Rijp (de) 1110013
    10EVC 1000000
    11Purmerend 8000000
    12ZVVO Sandow 8000000
    13VVS 46/Koopman Autoservice 11001-10
    14Kolping Boys 21001-20
    15Mantje 11001-20
    16Purmerend 51001-20
    17Graftdijk 11001-30
    18Wognum Nicols 31001-50
    19AFC 34 31001-50
    20ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 81001-50
    21V.V. Bergen 11001-80

    Poulestanden 8 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 11100123
    2Alkmaarsche Boys 21100103
    3Purmerend 51100103
    4Lutjebroek zvv 2110083
    5V.V. Bergen 1110073
    6Giram asv 1110063
    7EVC 1110053
    8Purmerend 8110053
    9Tornado 1110053
    10Rijp (de) 1110043
    11KGB 4110043
    12V.V. Bergen 2110033
    13ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8110023
    14Mantje 1110023
    15AFC 34 3110023
    16Wognum Nicols 3110013
    17Alkmaarsche Boys 6110013
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19ZVVO Sandow 8110013
    20Graftdijk 1000000
    21Kolping Boys 2000000
    22New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    23WMC 11001-10
    24AFC 34 11001-10
    25Purmerend 111001-10
    26Vrone 61001-10
    27Sporting S 21001-20
    28OZV Obdam 31001-20
    29V.V. Bergen 31001-20
    30Kolping Boys 11001-30
    31Volendam ZVV 71001-40
    32Wapen van Grootebroek 11001-40
    33Purmerend 21001-50
    34ZVVO Sandow 171001-50
    35Purmerend 121001-50
    36ZVVO Sandow 161001-60
    37SVW 27 11001-70
    38KGB 31001-80
    39Rab Bouwmaterialen 11001-100
    40ZOB 21001-100
    41Volendam ZVV 91001-120
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Boon, Michael
    Haagedoorn, Jermo
    Klonia, Steve de
    Koot, Freddy
    Prince, Roy
    Putten, Nico vanDoelverdediger
    Smink, Daan
    Stevens, Gerard
    Swart, Monty
    Wijk, Daan van
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Stevens, GerardTechnische staf
    Stevens, GerardOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.