• ZVVO Sandow 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    22 nov.ZVVO Sandow 1 - Texel 94 2MFSA De BeukPURMEREND
    27 nov.ZVVO Sandow 1 - Argon 1MFSA De BeukPURMEREND
    6 dec.ZVVO Sandow 1 - Vedette zvv / De Remise 1MFSA De BeukPURMEREND
    13 dec.zvv Nieuweboer Architecten 1 - ZVVO Sandow 1Dars deWERVERSHOOF
    17 jan.ZVVO Sandow 1 - Alliance '22 sv. 1MFSA De BeukPURMEREND
    31 jan.DWOW 1 - ZVVO Sandow 1ZuiderzeehalWIERINGERWERF
    7 feb.Zeemacht 2 - ZVVO Sandow 1Brug de (Den Helder)DEN HELDER
    14 feb.ZVVO Sandow 1 - Vrone 1MFSA De BeukPURMEREND
    6 mrt.ZVVO Sandow 1 - Demi Sport 1MFSA De BeukPURMEREND
    13 mrt.Sparta 67 1 - ZVVO Sandow 1Multitreffer'T ZAND NH
    20 mrt.ZVVO Sandow 1 - Golden Stars FC 2MFSA De BeukPURMEREND
    27 mrt.Texel 94 2 - ZVVO Sandow 1TXL SporthalDEN BURG
    1 apr.Alliance '22 sv. 1 - ZVVO Sandow 1TetterodehalOVERVEEN
    17 apr.Vedette zvv / De Remise 1 - ZVVO Sandow 1Indoor Centrum LandsmeerLANDSMEER
    24 apr.ZVVO Sandow 1 - zvv Nieuweboer Architecten 1MFSA De BeukPURMEREND
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 1 - Volendam ZVV 315 nov.8 - 2
    Golden Stars FC 2 - ZVVO Sandow 18 nov.4 - 5
    ZVVO Sandow 1 - Sparta 67 11 nov.3 - 1
    ZVVO Sandow 1 - DWOW 111 okt.3 - 4
    Vrone 1 - ZVVO Sandow 14 okt.2 - 2
    ZVVO Sandow 1 - Zeemacht 227 sep.6 - 4
  • Poulestanden ZVVO Sandow 1 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Team Alkmaar/Sportstars 1110073
    2Limmen 2110053
    3HZV/Het Vennewater 2110053
    4ZVVO Sandow 1110053
    5JVC 1110053
    6zvv Nieuweboer Architecten 1110053
    7Wognum Nicols 1110053
    8Volendam ZVV 4110043
    9Hovocubo 3110043
    10VIOS'79 zvv 2110043
    11Alkmaarsche Boys 1110033
    12Volendam ZVV 2110033
    13Vrone 2110033
    14Vrone 1110023
    15FC M.A.R.L.E.N.E 3110013
    16Pellor fc/DHS security 1110013
    17DWOW 1110013
    18Vrone 4101001
    19Limmen 1101001
    20AZV (Akersloot) 1101001
    21HZV/Het Vennewater 3101001
    22Texel 94 3101001
    23Vrone 3101001
    24Zeemacht 2101001
    25VIOS'79 1/Gomes Noord-Holland101001
    26Spirit 30 (SC) JO19-1000000
    27F.C. de Ark 11001-10
    28Ruif (de)/ZoHip.nl 11001-10
    29zvv Hovocubo 21001-10
    30Alcmaria Victrix 11001-20
    31Texel 94 21001-30
    32Koedijk 11001-30
    33Sporting S 11001-30
    34Hovocubo 41001-40
    35Flevo 11001-40
    36FC M.A.R.L.E.N.E JO19-11001-40
    37White Stones 21001-50
    38ZVV Succes Wieringen 11001-50
    39ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11001-50
    40Kleine Sluis 11001-50
    41Volendam ZVV 31001-50
    42ZVVO Sandow 21001-50
    43Niedorp ZVV 11001-70

    Poulestanden ZVVO Sandow 1 (B5830 Mannen Zaal beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ABN AMRO z.v.c. 1000000
    2Adelaars zvv 1000000
    3Adelaars zvv 2000000
    4Alkmaarsche Boys 1000000
    5Alliance '22 sv. 1000000
    6AC Kingdom 1000000
    7Argon 1000000
    8AZV (Akersloot) 1000000
    9Brandweer 1000000
    10BZC'13 1000000
    11DCG Rksv 1000000
    12Demi Sport 1000000
    13VV De Dreef 1000000
    14DWOW 1000000
    15Elbalta 1000000
    16Etyfoor 1000000
    17Exstudiantes Utrecht 1000000
    18FC M.A.R.L.E.N.E 3000000
    19Golden Stars FC 1000000
    20GS'76 1000000
    21Hercules 1000000
    22Hertha 1000000
    23HMS 1000000
    24Hovocubo 3000000
    25Husky F.C. 2000000
    26Husky F.C. 1000000
    27HZV/Het Vennewater 2000000
    28JVC 1000000
    29Kampong 1000000
    30Kawin 1000000
    31asv LEBO 4000000
    32f.c. Lesley Boys 1000000
    33Limmen 2000000
    34zvv Nieuweboer Architecten 1000000
    35Os Lusitanos 4000000
    36Os Lusitanos000000
    37Ouderkerk sv. 1000000
    38Pellor fc/DHS security 1000000
    39Plank de 1000000
    40RCH 1000000
    41Spirit 30 (SC) JO19-1000000
    42Team Alkmaar/Sportstars 1000000
    43Team Vos 1000000
    44Texel 94 3000000
    45TOB Rksv 3000000
    46UVV 1000000
    47UVV 2000000
    48ZVC Veenendaal 1000000
    49VIOS'79 zvv 2000000
    50VNS United 1000000
    51Volendam ZVV 4000000
    52Volendam ZVV 2000000
    53Voorwaarts 1000000
    54Vrone 1000000
    55Vrone 2000000
    56Vrone 4000000
    57Wognum Nicols 1000000
    58WV-HEDW 1000000
    59Zeeburgia avv 3000000
    60Zeeburgia avv 1000000
    61Zeemacht 2000000
    62Zaalvoetbal Onze Gezellen 1000000
    63ZVVO Sandow 1000000
    64Zwaluwen Utrecht '11 2000000

    Poulestanden ZVVO Sandow 1 (1211 Mannen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Vrone 176102819
    2Alliance '22 sv. 196121219
    3DWOW 176012018
    4zvv Nieuweboer Architecten 175021415
    5ZVVO Sandow 174121213
    6Demi Sport 17403-1112
    7Golden Stars FC 27304-129
    8Vedette zvv / De Remise 18215-87
    9Volendam ZVV 38215-117
    10Texel 94 26204-56
    11Sparta 67 18116-124
    12Zeemacht 27007-270
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Daniels, Nigel
    Deelen, LaurensMiddenvelder
    Gerver, DonnyAanvaller
    Graauw, Lorenzo de
    Jansen, DennisMiddenvelder
    Koekkoek, Erik deDoelverdediger
    Mol, RowinVerdediger
    Pals, DennisMiddenvelder
    Panka, Dyllandro
    Schep, DylanoVerdediger
    Schep, VincenzoAanvaller
    Yaakoubi, Bilal el
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ernest, CorOverige stafTeammanager
    Ernest, CorTechnische stafStandaard functie
    Pals, KeesOverige stafTeammanager
    Pals, KeesLokale stafTeammanager
    Schep, MarioTechnische stafTrainer/coach
    Schep, MarioTechnische stafTrainer/coach
    Topal, AgopTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Topal, AgopTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie