• ZVVO Sandow 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ZVVO Sandow 1 (B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Team Alkmaar/Sportstars 1110073
    2Limmen 2110053
    3HZV/Het Vennewater 2110053
    4ZVVO Sandow 1110053
    5JVC 1110053
    6zvv Nieuweboer Architecten 1110053
    7Wognum Nicols 1110053
    8Volendam ZVV 4110043
    9Hovocubo 3110043
    10VIOS'79 zvv 2110043
    11Alkmaarsche Boys 1110033
    12Volendam ZVV 2110033
    13Vrone 2110033
    14Vrone 1110023
    15FC M.A.R.L.E.N.E 3110013
    16Pellor fc/DHS security 1110013
    17DWOW 1110013
    18Vrone 4110003
    19AZV (Akersloot) 1110003
    20Texel 94 3110003
    21Zeemacht 2110003
    22Spirit 30 (SC) JO19-1000000
    23Limmen 1100100
    24HZV/Het Vennewater 3100100
    25Vrone 3100100
    26VIOS'79 1/Gomes Noord-Holland100100
    27F.C. de Ark 11001-10
    28Ruif (de)/ZoHip.nl 11001-10
    29zvv Hovocubo 21001-10
    30Alcmaria Victrix 11001-20
    31Texel 94 21001-30
    32Koedijk 11001-30
    33Sporting S 11001-30
    34Hovocubo 41001-40
    35Flevo 11001-40
    36FC M.A.R.L.E.N.E JO19-11001-40
    37White Stones 21001-50
    38ZVV Succes Wieringen 11001-50
    39ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11001-50
    40Kleine Sluis 11001-50
    41Volendam ZVV 31001-50
    42ZVVO Sandow 21001-50
    43Niedorp ZVV 11001-70

    Poulestanden ZVVO Sandow 1 (B5830 Mannen Zaal beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVC Veenendaal 11100143
    2Kawin 1110093
    3ZVVO Sandow 1110083
    4zvv Nieuweboer Architecten 1110053
    5Exstudiantes Utrecht 1110053
    6Limmen 2110053
    7Demi Sport 1110043
    8VV De Dreef 1110043
    9VNS United 1110043
    10Alkmaarsche Boys 1110033
    11AC Kingdom 1110033
    12UVV 1110033
    13f.c. Lesley Boys 1110033
    14Team Alkmaar/Sportstars 1110033
    15TOB Rksv 3110033
    16ABN AMRO z.v.c. 1110023
    17Volendam ZVV 4110023
    18Vrone 4110023
    19JVC 1110023
    20Zeemacht 2110013
    21Team Vos 1110013
    22Vrone 2110013
    23HZV/Het Vennewater 2110013
    24asv LEBO 4110013
    25Spirit 30 (SC) JO19-1110013
    26VIOS'79 zvv 2110003
    27Volendam ZVV 2110003
    28Hertha 1110003
    29DWOW 1000000
    30Vrone 1000000
    31WV-HEDW 1000000
    32Zaalvoetbal Onze Gezellen 1000000
    33Ouderkerk sv. 1100100
    34Zwaluwen Utrecht '11 2100100
    35FC M.A.R.L.E.N.E 3100100
    36Elbalta 11001-10
    37Brandweer 11001-10
    38DCG Rksv 11001-10
    39Golden Stars FC 11001-10
    40HMS 11001-10
    41Kampong 11001-10
    42AZV (Akersloot) 11001-20
    43Wognum Nicols 11001-20
    44Os Lusitanos 41001-20
    45Adelaars zvv 11001-20
    46BZC'13 11001-30
    47GS'76 11001-30
    48Adelaars zvv 21001-30
    49Pellor fc/DHS security 11001-30
    50UVV 21001-30
    51Zeeburgia avv 31001-30
    52Husky F.C. 11001-40
    53Hovocubo 31001-40
    54Os Lusitanos 11001-40
    55Zeeburgia avv 11001-50
    56Etyfoor 11001-50
    57Plank de 11001-50
    58Argon 11001-80
    59Hercules 11001-90
    60RCH 11001-140

    Poulestanden ZVVO Sandow 1 (B5840 Mannen Zaal beker 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hertha 11100233
    2Vrone 4110053
    3HZV/Het Vennewater 2110043
    4zvv Nieuweboer Architecten 1110033
    5Zeemacht 2110033
    6f.c. Lesley Boys 1110033
    7Vrone 1110023
    8Alkmaarsche Boys 1110023
    9VV De Dreef 1110023
    10AC Kingdom 1110013
    11VNS United 1110013
    12Volendam ZVV 4110013
    13Exstudiantes Utrecht 1110013
    14JVC 1110013
    15WV-HEDW 1110003
    16Volendam ZVV 2000000
    17DWOW 1100100
    18TOB Rksv 31001-10
    19ZVC Veenendaal 11001-10
    20ZVVO Sandow 11001-10
    21Team Alkmaar/Sportstars 11001-10
    22VIOS'79 zvv 21001-10
    23UVV 11001-20
    24Demi Sport 11001-20
    25Limmen 21001-20
    26asv LEBO 41001-30
    27Vrone 21001-30
    28Zaalvoetbal Onze Gezellen 11001-30
    29Spirit 30 (SC) JO19-11001-40
    30ABN AMRO z.v.c. 11001-50
    31Team Vos 11001-230

    Poulestanden ZVVO Sandow 1 (1211 Mannen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Vrone 11613214641
    2DWOW 11612043736
    3ZVVO Sandow 11611145434
    4zvv Nieuweboer Architecten 11710162931
    5Volendam ZVV 316916828
    6Demi Sport 117719-2422
    7Texel 94 216808-421
    8Alliance '22 sv. 116718-2419
    9Golden Stars FC 2166010-3118
    10Zeemacht 2164012-2712
    11Vedette zvv / De Remise 1163112-3010
    12Sparta 67 1162212-348
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Daniels, Nigel
    Deelen, LaurensMiddenvelder
    Gerver, DonnyAanvaller
    Graauw, Lorenzo de
    Jansen, DennisMiddenvelder
    Koekkoek, Erik deDoelverdediger
    Mol, RowinVerdediger
    Moussa, Anouar
    Pals, DennisMiddenvelder
    Panka, Dyllandro
    Schep, DylanoVerdediger
    Schep, VincenzoAanvaller
    Yaakoubi, Bilal el
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Pals, KeesOverige stafTeammanager
    Pals, KeesLokale stafTeammanager
    Schep, MarioTechnische stafTrainer/coach
    Schep, MarioTechnische stafTrainer/coach
    Topal, AgopTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Topal, AgopTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie