• ZVVO Sandow 5

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    6 nov.ZVVO Sandow 5 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1
    9 nov.ZVVO Sandow 5 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1
    18 nov.ZVVO Sandow 4 - ZVVO Sandow 5
    27 nov.Spil 't 2 - ZVVO Sandow 5
    30 nov.ZVVO Sandow 5 - ZVVO Sandow 6
    16 dec.ZVVO Sandow 4 - ZVVO Sandow 5
    4 jan.ZVVO Sandow 5 - Rijp (de) 1
    22 jan.Purmerend 2 - ZVVO Sandow 5
    25 jan.ZVVO Sandow 5 - Purmerend 2
    5 feb.Spil 't 3 - ZVVO Sandow 5
    10 feb.ZVVO Sandow 5 - Spil 't 2
    17 feb.Purmerland 1 - ZVVO Sandow 5
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 5 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 19 nov.
    ZVVO Sandow 5 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 16 nov.
    Spil 't 2 - ZVVO Sandow 528 okt.
    ZVVO Sandow 5 - Spil 't 323 okt.
    ZVVO Sandow 5 - Purmerend 714 okt.
    Purmerend 2 - ZVVO Sandow 59 okt.3 - 10
    Rijp (de) 1 - ZVVO Sandow 523 sep.5 - 6
    ZVVO Sandow 6 - ZVVO Sandow 59 sep.4 - 3
  • Poulestanden ZVVO Sandow 5 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 5110053
    2Purmerend 11001-50

    Poulestanden ZVVO Sandow 5 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 7000000
    2ZVVO Sandow 5000000

    Poulestanden ZVVO Sandow 5 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Spil 't 35401812
    2Spil 't 24301-19
    3ZVVO Sandow 6421117
    4ZVVO Sandow 5320176
    5Rijp (de) 1420216
    6ZVVO Sandow 4411234
    7ZVI/Het Wapen van Ilpendam 14112-14
    8Purmerend 25104-163
    9Purmerland 13012-21
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Holsteijn, Arie van
    Jong, Gregor de
    Melis, Brian
    Riessen, Junior van
    Stravers, Roy
    Stravers, Tim
    Wichhart, Bram

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Stravers, RoyOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.