• ZVVO Sandow

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZOB 1110053
    2ZVVO Sandow 151001-50

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 15110043
    2Purmerend 41001-40

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 182216517253
    2Rijp (de) 22112452340
    3ZVVO Sandow 162111374736
    4ZVVO Sandow 152210574635
    5Graftdijk 22210392433
    6Purmerend 6228682330
    7Tornado 5198291226
    8Oosthuizen 12064101322
    9Forza fc 2206410522
    10ZVVO Sandow 21210021-2650
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Coudron, JulienTeamspeler
    Coudron, YouriTeamspeler
    Heeman, FrankTeamspeler
    Karhof, TerryTeamspeler
    Nijenhuis, LeviTeamspeler
    Robijns, MaximilianTeamspeler
    Sluman, MarvinTeamspeler
    Velzeboer, StijnTeamspeler
    Visser, LorenzoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.