• ZVVO Sandow

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    22 nov.ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 16
    29 nov.Rijp (de) 2 - ZVVO Sandow 15
    6 dec.Rijp (de) 2 - ZVVO Sandow 15
    13 dec.Oosthuizen 1 - ZVVO Sandow 15
    18 dec.Purmerend 6 - ZVVO Sandow 15
    10 jan.Forza fc 2 - ZVVO Sandow 15
    15 jan.ZVVO Sandow 15 - Tornado 5
    24 jan.ZVVO Sandow 15 - Forza fc 2
    5 feb.Graftdijk 2 - ZVVO Sandow 15
    14 feb.ZVVO Sandow 21 - ZVVO Sandow 15
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 2115 nov.11 - 1
    ZVVO Sandow 18 - ZVVO Sandow 156 nov.8 - 4
    ZVVO Sandow 15 - Purmerend 61 nov.3 - 3
    ZVVO Sandow 15 - ZOB 125 okt.4 - 9
    ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 1618 okt.2 - 8
    ZVVO Sandow 15 - Graftdijk 27 okt.5 - 0
    ZVVO Sandow 21 - ZVVO Sandow 154 okt.0 - 16
    Tornado 5 - ZVVO Sandow 1527 sep.6 - 3
  • Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZOB 1110053
    2ZVVO Sandow 151001-50

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 15110043
    2Purmerend 41001-40

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 1899003527
    2Tornado 596032518
    3Graftdijk 210604818
    4Oosthuizen 195041415
    5Rijp (de) 28422614
    6ZVVO Sandow 1694141213
    7ZVVO Sandow 1593241611
    8Purmerend 610226-18
    9Forza fc 28215-97
    10ZVVO Sandow 219009-1060
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Coudron, JulienTeamspeler
    Coudron, YouriTeamspeler
    Heeman, FrankTeamspeler
    Karhof, TerryTeamspeler
    Nijenhuis, LeviTeamspeler
    Robijns, MaximilianTeamspeler
    Sluman, MarvinTeamspeler
    Velzeboer, StijnTeamspeler
    Visser, LorenzoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.