• ZVVO Sandow

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 15 - ZOB 517 mei3 - 6
    ZVVO Sandow 17 - ZVVO Sandow 1510 mei0 - 6
  • Poulestanden ZVVO Sandow 15 (1214 Mannen Futsal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 42622138267
    2Purmerend 72619255159
    3ZVVO Sandow 132615294547
    4Tornado 52613854047
    5ZOB 426151102346
    6Purmerend 52614012942
    7ZVVO Sandow 92613211-841
    8Volendam (rkav) 1026115102338
    9ZVVO Sandow 112612212-838
    10ZVVO Sandow 12268414-228
    11ZVVO Sandow 15268414-1928
    12ZOB 5268117-4725
    13Spil 't 4265318-7318
    14ZVVO Sandow 17261124-1164

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6010 Mannen Futsal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Zouaven (de) 41100233
    2ZVVO Sandow 31100113
    3zvv Nieuweboer Architecten 31100113
    4ZOB 41100103
    5Zouaven (de) 21100103
    6ZVV Zwaag JO19-1110093
    7Volendam (rkav) 8110093
    8Hovocubo 5110093
    9Hovocubo 7110093
    10Purmerend 4110083
    11Hovocubo 6110083
    12VVS 46 JO19-1110073
    13Berkhout 2110063
    14SSV 4110063
    15ZVV Zwaag 6110053
    16ZVVO Sandow 15110043
    17Hovocubo 4110043
    18zvv Nieuweboer Architecten 2110033
    19ZVVO Sandow 5110033
    20ZVV Zwaag 7110033
    21Hovocubo 9110033
    22FC Zaanstad 3110033
    23Zouaven (de) 1110033
    24ZVVO Sandow 10110023
    25Zouaven (de) 3110023
    26KGB 4110023
    27ZVVO Sandow 7110023
    28ZVVO Sandow 14110023
    29ZVV Zwaag JO19-2110023
    30Wognum Nicols 2110013
    31Hovocubo 3110013
    32ZVV Zwaag 11110013
    33Volendam (rkav) 7110003
    34Volendam (rkav) 5110003
    35KGB 1110003
    36Purmerend 1000000
    37Purmerend 5000000
    38Wognum Nicols 1000000
    39ZOB 1000000
    40ZVVO Sandow 2000000
    41ZVV Zwaag 15000000
    42EVC 1100100
    43ZVVO Sandow 19100100
    44Purmerend 7100100
    45Zouaven (de) 51001-10
    46VVS 46 31001-10
    47ZVV Zwaag 51001-10
    48Purmerend 31001-20
    49ZVVO Sandow 81001-20
    50Spirit 30 (SC) 21001-20
    51ZVVO Sandow 61001-20
    52ZVVO Sandow 131001-20
    53Blokkers de 11001-20
    54VVS 46 21001-30
    55Hovocubo 81001-30
    56ZOB 21001-30
    57ZVV Zwaag 121001-30
    58Spirit 30 (SC) 11001-30
    59ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-30
    60ZOB 31001-40
    61ZVV Zwaag 31001-40
    62ZVV Zwaag 21001-50
    63Purmerend 61001-60
    64ZVV Zwaag 101001-60
    65ZVV Zwaag 141001-70
    66ZOB 71001-80
    67ZVV Zwaag 81001-80
    68ZOB 61001-90
    69Purmerland 21001-90
    70ZVV Zwaag JO19-31001-90
    71ZVV Zwaag 91001-90
    72Purmerland 11001-100
    73ZVVO Sandow 121001-100
    74FC Zaanstad 41001-110
    75ZVV Zwaag 131001-110
    76ZOB 51001-230

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6020 Mannen Futsal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Vesdo 11100143
    2Berkhout 21100123
    3ZVVO Sandow 21100113
    4AFC 34 21100103
    5Purmerend 4110083
    6SVW 27 5110083
    7KSV 2110073
    8ZV Vrone 4110073
    9Wognum Nicols 2110063
    10Kolping Boys JO19-1110053
    11V.V. Bergen 1110043
    12VVS 46 JO19-1110043
    13ZOB 1110043
    14Hovocubo 3110043
    15ZA/ Bluedesk Internet 1110033
    16Mantje 5110033
    17ZVVO Sandow 7110033
    18ZVV Zwaag JO19-1110033
    19ZVV Zwaag 11110033
    20Volendam (rkav) 7110033
    21Ayyildiz Spor 1110023
    22ZVC 1110023
    23KGB 4110023
    24Wognum Nicols 1110023
    25ZVVO Sandow 5110023
    26ZVV Zwaag JO19-2110023
    27zvv Nieuweboer Architecten 2110013
    28Heertjes/Albino trouwringen 1110013
    29Hovocubo 7110013
    30V.V. Bergen 3110013
    31Mantje 4110013
    32Zouaven (de) 1110013
    33Volendam (rkav) 5110013
    34ZA/ Bluedesk Internet JO19-1110013
    35ZA/ Bluedesk Internet 5110003
    36Heertjes/Albino trouwringen 2110003
    37Koedijk 1000000
    38KSV 1000000
    39ZA/ Bluedesk Internet 3000000
    40Forza DGS JO19-2100100
    41ZV Vrone 11100100
    42Hovocubo 41001-10
    43Graftdijk 21001-10
    44Hovocubo 61001-10
    45DGAC 11001-10
    46Heertjes/Albino trouwringen 31001-10
    47Purmerend 11001-10
    48ZV Vrone 121001-10
    49FC Zaanstad 31001-10
    50Forza DGS JO19-11001-20
    51KSV JO19-11001-20
    52zvv Nieuweboer Architecten 31001-20
    53ZOB 41001-20
    54ZVV Zwaag 71001-20
    55Hovocubo 51001-20
    56ZV Vrone 51001-30
    57SSV 11001-30
    58Zouaven (de) 31001-30
    59ZVVO Sandow 31001-30
    60ZVVO Sandow 151001-30
    61Zouaven (de) 21001-30
    62KGB 11001-40
    63SVW 27 31001-40
    64ZVV Zwaag 61001-40
    65ZVVO Sandow 141001-40
    66ZVV Zwaag 151001-50
    67Volendam (rkav) 81001-60
    68SSV 41001-70
    69Rab Bouwmaterialen 11001-70
    70AFC 34 41001-80
    71ZVVO Sandow 101001-80
    72ZV Vrone 71001-100
    73Zouaven (de) 41001-110
    74Purmerend 51001-120
    75Mantje 11001-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaan, RobinTeamspeler
    Cramer, CLTeamspeler
    Doodeman, RenéTeamspeler
    Driel, ChristiaanTeamspeler
    Haagedoorn, JermoTeamspeler
    Hannema, StefanTeamspeler
    Kooijman, RobertTeamspeler
    Vink, RemcoTeamspeler
    Westerdijk, MichaelTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.