• ZVVO Sandow

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    27 sep.Tornado 5 - ZVVO Sandow 15
    4 okt.ZVVO Sandow 21 - ZVVO Sandow 15
    7 okt.ZVVO Sandow 15 - Graftdijk 2
    18 okt.ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 16
    25 okt.ZVVO Sandow 15 - ZOB 1
    1 nov.ZVVO Sandow 15 - Purmerend 6
    6 nov.ZVVO Sandow 18 - ZVVO Sandow 15
    15 nov.ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 21
    22 nov.ZVVO Sandow 15 - ZVVO Sandow 16
    6 dec.Rijp (de) 2 - ZVVO Sandow 15
    13 dec.Oosthuizen 1 - ZVVO Sandow 15
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Forza fc 2 - ZVVO Sandow 1520 sep.6 - 6
    ZVVO Sandow 15 - Oosthuizen 113 sep.6 - 8
    Purmerend 4 - ZVVO Sandow 154 sep.2 - 6
  • Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 15110043
    2Purmerend 41001-40

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZOB 1000000
    2ZVVO Sandow 15000000

    Poulestanden ZVVO Sandow 15 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Tornado 52200106
    2ZVVO Sandow 18220066
    3Oosthuizen 1220036
    4Graftdijk 22101103
    5Rijp (de) 2210123
    6ZVVO Sandow 16210123
    7ZVVO Sandow 152011-21
    8Forza fc 22011-21
    9Purmerend 62002-90
    10ZVVO Sandow 212002-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Coudron, JulienTeamspeler
    Coudron, YouriTeamspeler
    Heeman, FrankTeamspeler
    Karhof, TerryTeamspeler
    Nijenhuis, LeviTeamspeler
    Robijns, MaximilianTeamspeler
    Sluman, MarvinTeamspeler
    Velzeboer, StijnTeamspeler
    Visser, LorenzoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.