• ZVVO Sandow 3

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    25 jan.ZVVO Sandow 3 - Forza fc 1
    30 jan.Forza fc 2 - ZVVO Sandow 3
    8 feb.Spil 't 2 - ZVVO Sandow 3
    15 feb.ZVVO Sandow 3 - Spil 't 1
    8 mrt.ZVVO Sandow 3 - Volendam ZVV 8
    15 mrt.Volendam ZVV 6 - ZVVO Sandow 3
    22 mrt.ZVVO Sandow 3 - Volendam ZVV 7
    29 mrt.ZVVO Sandow 3 - Forza fc 2
    5 apr.Forza fc 1 - ZVVO Sandow 3
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Volendam ZVV 7 - ZVVO Sandow 311 jan.3 - 7
    ZVVO Sandow 3 - Volendam ZVV 614 dec.10 - 4
    Volendam ZVV 8 - ZVVO Sandow 37 dec.2 - 4
    Volendam ZVV 6 - ZVVO Sandow 330 nov.3 - 7
  • Poulestanden ZVVO Sandow 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 3110043
    2ZOB 11001-40

    Poulestanden ZVVO Sandow 3 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Wapen van Grootebroek 11100133
    2Purmerend 7110093
    3Vrone 8110083
    4AZV (Akersloot) JO19-1110063
    5EVC 1110063
    6Volendam ZVV 7110033
    7Alkmaarsche Boys 4110033
    8ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6110033
    9Purmerend 11110033
    10Rab Bouwmaterialen 1110033
    11SVW 27 2110033
    12Wognum Nicols 3110033
    13Giram asv 1110023
    14ZVVO Sandow 3110023
    15ZVVO Sandow 14110023
    16Koedijk 1110023
    17ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1110023
    18V.V. Bergen 1110023
    19Purmerend 4110023
    20ZVVO Sandow 18110013
    21ZVVO Sandow 4110013
    22Koedijk 2110013
    23Alkmaarsche Boys 3110013
    24Bot Meubelen JO19-1110013
    25Tornado JO19-1000000
    26Twisk TSV 1000000
    27ZVVO Sandow 231001-10
    28ZVVO Sandow 71001-10
    29AZV (Akersloot) 21001-10
    30KGB 11001-10
    31OZV Obdam 21001-10
    32Tornado 31001-20
    33Purmerend 21001-20
    34ZOB 41001-20
    35HZV/Het Vennewater 61001-20
    36Purmerend 121001-20
    37HZV/Het Vennewater 31001-20
    38Volendam ZVV 81001-20
    39Purmerend 31001-30
    40Kolping Boys 11001-30
    41Sporting S 31001-30
    42Purmerend 61001-30
    43Rab Bouwmaterialen 21001-30
    44Vrone 91001-30
    45WMC 11001-30
    46Ayyildiz Spor 11001-60
    47ZVVO Sandow 111001-60
    48Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 21001-80
    49ZOB 21001-90
    50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 51001-130

    Poulestanden ZVVO Sandow 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 31211015133
    2Forza fc 2118032924
    3Spil 't 1127141222
    4Forza fc 112624-1120
    5Volendam ZVV 812516616
    6Volendam ZVV 612408-2612
    7Volendam ZVV 713328-1711
    8Spil 't 2121011-443
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bos, Dick
    Lucas, Jeffrey
    Schaik, Daan van
    Vellema, Bas
    Vellema, TimDoelverdediger
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Lucas, RobTechnische stafTrainer/coach
    Lucas, RobOverige stafTeammanager
    Vellema, TimOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.