• ZVVO Sandow 3

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 3 - Spil 't 120 apr5 - 3
    Volendam ZVV 7 - ZVVO Sandow 313 apr1 - 3
    Forza fc 2 - ZVVO Sandow 36 apr -
  • Poulestanden ZVVO Sandow 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Forza fc 21713224641
    2Forza fc 11710343533
    3ZVVO Sandow 3159422131
    4Wognum Nicols 3169343830
    5Spil 't 1188281026
    6Wapen van Grootebroek 117737-224
    7HV/Veerhuys JO19-175021015
    8Volendam ZVV 6164210-2814
    9HV/Veerhuys JO19-210406-612
    10Volendam ZVV 7173311-3612
    11ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 3181017-883

    Poulestanden ZVVO Sandow 3 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 9110083
    2Giram asv 1110073
    3Wognum Nicols 3110073
    4Purmerend 12110073
    5Sporting S 2110063
    6EVC 1110063
    7ZVVO Sandow 16110053
    8Purmerend 5110033
    9Purmerend 8110033
    10ZVVO Sandow 8110033
    11Lutjebroek zvv 2110033
    12Tornado 1110033
    13KGB 4110023
    14Purmerend 2110023
    15Rijp (de) 1110023
    16ZOB 2110023
    17Wapen van Grootebroek 1110023
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19KGB 3110013
    20Volendam ZVV 7110013
    21Graftdijk 1110013
    22Purmerend 1101001
    23ZVVO Sandow 3101001
    24ZVVO Sandow 17101001
    25Purmerland 1101001
    26Mantje 1000000
    27New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    28Purmerend 11000000
    29Rab Bouwmaterialen 1000000
    30ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8000000
    31Purmerend 41001-10
    32Twisk TSV 21001-10
    33ZVVO Sandow 61001-10
    34ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-10
    35Sporting Andijk 11001-20
    36Volendam ZVV 61001-20
    37asv LEBO 61001-20
    38Purmerend 101001-20
    39Lutjebroek zvv 11001-20
    40EVC 21001-30
    41Purmerend 61001-30
    42ZOB 11001-30
    43KGB 21001-30
    44ZVVO Sandow 111001-30
    45Purmerend 131001-50
    46ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-60
    47Volendam ZVV 81001-60
    48Purmerend 71001-70
    49KGB 11001-70
    50ZVVO Sandow 151001-70
    51Purmerend 31001-80
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bos, Dick
    Chapman, Jimmy
    Lucas, Jeffrey
    Vellema, Bas
    Vellema, TimDoelverdediger
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Lucas, RobOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.