• ZVVO Sandow 23 ZA vrijdag speeldag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    ZVVO Sandow 23Spil 't 317 dec.21:00
    ZOB 4ZVVO Sandow 2311 jan.22:00
    ZVVO Sandow 17ZVVO Sandow 2316 jan.19:15
  • Poulestanden ZVVO Sandow 23 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 23000000

    Poulestanden ZVVO Sandow 23 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Wapen van Grootebroek 11100133
    2Purmerend 7110093
    3Vrone 8110083
    4AZV (Akersloot) JO19-1110063
    5EVC 1110063
    6Volendam ZVV 7110033
    7Alkmaarsche Boys 4110033
    8ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6110033
    9Purmerend 11110033
    10Rab Bouwmaterialen 1110033
    11SVW 27 2110033
    12Wognum Nicols 3110033
    13Giram asv 1110023
    14ZVVO Sandow 3110023
    15ZVVO Sandow 14110023
    16Koedijk 1110023
    17ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1110023
    18V.V. Bergen 1110023
    19Purmerend 4110023
    20ZVVO Sandow 18110013
    21ZVVO Sandow 4110013
    22Koedijk 2110013
    23Alkmaarsche Boys 3110013
    24Bot Meubelen JO19-1110013
    25Tornado JO19-1000000
    26Twisk TSV 1000000
    27ZVVO Sandow 231001-10
    28ZVVO Sandow 71001-10
    29AZV (Akersloot) 21001-10
    30KGB 11001-10
    31OZV Obdam 21001-10
    32Tornado 31001-20
    33Purmerend 21001-20
    34ZOB 41001-20
    35HZV/Het Vennewater 61001-20
    36Purmerend 121001-20
    37HZV/Het Vennewater 31001-20
    38Volendam ZVV 81001-20
    39Purmerend 31001-30
    40Kolping Boys 11001-30
    41Sporting S 31001-30
    42Purmerend 61001-30
    43Rab Bouwmaterialen 21001-30
    44Vrone 91001-30
    45Zaalvoetbal Heren 11001-30
    46Ayyildiz Spor 11001-60
    47ZVVO Sandow 111001-60
    48Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 21001-80
    49ZOB 21001-90
    50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 51001-130

    Poulestanden ZVVO Sandow 23 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 241111007133
    2EVC 41211015133
    3ZVVO Sandow 18129035527
    4Purmerend 12118031624
    5EVC 5117042621
    6Spil 't 4127051721
    7Tornado 612507-715
    8ZOB 412426-514
    9Spil 't 311416-713
    10ZVVO Sandow 20133010-759
    11Purmerend 149207-246
    12ZVVO Sandow 1710118-424
    13ZVVO Sandow 23111010-603
    14Purmerend 103003-160
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Toorenburg, MaikelOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosman, BryanTeamspeler
    Giacomini, DonavanTeamspeler
    Kramer, RickTeamspeler
    Meijer, MickTeamspeler
    Silva, IdelTeamspeler
    Toorenburg, MikeTeamspeler
    Vester, SanderTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 23 - ZOB 414 dec.4 - 10