• ZVVO Sandow 23 ZA vrijdag speeldag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    ZVVO Sandow 23EVC 522 feb.22:00
    ZVVO Sandow 23ZVVO Sandow 171 mrt.22:00
    Spil 't 4ZVVO Sandow 238 mrt.20:10
    Purmerend 10ZVVO Sandow 2320 mrt.19:15
  • Poulestanden ZVVO Sandow 23 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 23000000

    Poulestanden ZVVO Sandow 23 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Wapen van Grootebroek 11100133
    2Purmerend 7110093
    3Vrone 8110083
    4AZV (Akersloot) JO19-1110063
    5EVC 1110063
    6Volendam ZVV 7110033
    7Alkmaarsche Boys 4110033
    8ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6110033
    9Purmerend 11110033
    10Rab Bouwmaterialen 1110033
    11SVW 27 2110033
    12Wognum Nicols 3110033
    13Giram asv 1110023
    14ZVVO Sandow 3110023
    15ZVVO Sandow 14110023
    16Koedijk 1110023
    17ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1110023
    18V.V. Bergen 1110023
    19Purmerend 4110023
    20ZVVO Sandow 18110013
    21ZVVO Sandow 4110013
    22Koedijk 2110013
    23Alkmaarsche Boys 3110013
    24Bot Meubelen JO19-1110013
    25Tornado JO19-1000000
    26Twisk TSV 1000000
    27ZVVO Sandow 231001-10
    28ZVVO Sandow 71001-10
    29AZV (Akersloot) 21001-10
    30KGB 11001-10
    31OZV Obdam 21001-10
    32Tornado 31001-20
    33Purmerend 21001-20
    34ZOB 41001-20
    35HZV/Het Vennewater 61001-20
    36Purmerend 121001-20
    37HZV/Het Vennewater 31001-20
    38Volendam ZVV 81001-20
    39Purmerend 31001-30
    40Kolping Boys 11001-30
    41Sporting S 31001-30
    42Purmerend 61001-30
    43Rab Bouwmaterialen 21001-30
    44Vrone 91001-30
    45WMC 11001-30
    46Ayyildiz Spor 11001-60
    47ZVVO Sandow 111001-60
    48Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 21001-80
    49ZOB 21001-90
    50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 51001-130

    Poulestanden ZVVO Sandow 23 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 241717009151
    2EVC 41816027948
    3Purmerend 121914054242
    4ZVVO Sandow 181712056236
    5EVC 51712054836
    6Spil 't 41990101327
    7ZOB 418828326
    8Spil 't 317818825
    9Tornado 6187011-1121
    10ZVVO Sandow 23184014-7212
    11ZVVO Sandow 20194015-10512
    12Purmerend 14153111-3810
    13ZVVO Sandow 17161114-764
    14Purmerend 108017-441
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Toorenburg, MaikelOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosman, BryanTeamspeler
    Giacomini, DonavanTeamspeler
    Kramer, RickTeamspeler
    Meijer, MickTeamspeler
    Silva, IdelTeamspeler
    Toorenburg, MikeTeamspeler
    Vester, SanderTeamspeler
    Zijp, casTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Tornado 6 - ZVVO Sandow 2315 feb.2 - 6
    ZVVO Sandow 23 - ZVVO Sandow 208 feb.7 - 3