• ZVVO Sandow 22 ZA vrijdag speeldag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    ZVVO Sandow 23ZVVO Sandow 2227 okt.20:10
    Marken sv. 1ZVVO Sandow 2210 nov.21:55
    ZVVO Sandow 22Purmerend 722 nov.21:55
  • Poulestanden ZVVO Sandow 22 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 744002612
    2ZVVO Sandow 244301139
    3Tornado 6430179
    4ZVVO Sandow 22421147
    5ZVVO Sandow 23320116
    6Marken sv. 14202-46
    7Purmerend 103102-33
    8ZVVO Sandow 253102-43
    9ZOB 24022-162
    10Rijp (de) 53012-61
    11Purmerend 94004-180

    Poulestanden ZVVO Sandow 22 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 101100163
    2ZVVO Sandow 61100133
    3Forza fc 11100103
    4Forza fc 21100103
    5Tornado 1110083
    6Purmerend 8110083
    7ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1110083
    8Purmerend 1110073
    9EVC 1110063
    10Purmerend 5110053
    11ZVVO Sandow 8110053
    12ZOB 3110043
    13Purmerend 9110033
    14FC Zaanstad 3110023
    15Purmerend 7110023
    16Purmerend 4110023
    17Purmerend 11110023
    18ZVVO Sandow 5110023
    19Volendam (rkav) 10110013
    20ZVVO Sandow 20110013
    21Volendam (rkav) 6110013
    22Tornado 2110013
    23Volendam (rkav) 7110003
    24Purmerend 3100100
    25EVC 21001-10
    26ZVVO Sandow 161001-10
    27Purmerend 21001-10
    28Purmerland 11001-10
    29Rijp (de) 31001-20
    30ZOB 11001-20
    31Tornado 31001-20
    32Tornado 61001-20
    33Volendam (rkav) 81001-20
    34Purmerend 61001-30
    35ZOB 51001-40
    36ZVVO Sandow 191001-50
    37ZVVO Sandow 221001-50
    38ZVVO Sandow 101001-60
    39ZVVO Sandow 141001-70
    40Rijp (de) 41001-80
    41ZOB 21001-80
    42ZVVO Sandow 121001-80
    43ZVVO Sandow 71001-100
    44ZOB 41001-100
    45Volendam (rkav) 91001-130
    46Rijp (de) 61001-160

    Poulestanden ZVVO Sandow 22 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Koedijk JO19-11100153
    2Koedijk 21100143
    3Wognum Nicols JO19-1110093
    4Purmerend 7110083
    5Forza fc 1110073
    6ZA/ Bluedesk Internet 2110063
    7ZVVO Sandow 6110053
    8Beverwijk 1110053
    9EVC 1110053
    10Hovocubo 8110053
    11FC Zaanstad 3110053
    12ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2110053
    13Volendam (rkav) 10110033
    14V.V. Bergen JO19-1110033
    15RTC 72 1110033
    16ZDH 3110033
    17AZV (Akersloot) JO19-1110023
    18V.V. Bergen 1110023
    19KGB 1110023
    20Purmerend 4110023
    21ZA/ Bluedesk Internet JO19-1110023
    22KSV JO19-1110023
    23ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 11110023
    24Zouaven (de) 2110023
    25Zeemacht 3110013
    26ZVVO Sandow 5110013
    27Heertjes/Albino trouwringen JO19-1110013
    28Tornado 2110003
    29OZV Obdam 2101001
    30Purmerend 1101001
    31Alkmaarsche Boys 2000000
    32Heertjes/Albino trouwringen 1000000
    33Koedijk 4000000
    34Kolping Boys 2000000
    35Mantje 5000000
    36Purmerend 9000000
    37Purmerend 11000000
    38SSV 3000000
    39Team Alkmaar/Sportstars JO19-1000000
    40Texel 94 4000000
    41ZVVO Sandow 20000000
    42ZVVO Sandow 22000000
    43ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 3000000
    44ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen JO19-1000000
    45Hovocubo 7100100
    46Mantje 11001-10
    47Hovocubo 51001-10
    48Alkmaarsche Boys 31001-10
    49ZV Vrone JO19-11001-20
    50ZV Vrone 121001-20
    51ZV Vrone 61001-20
    52ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-20
    53ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-20
    54KSV 11001-20
    55Purmerend 81001-20
    56Volendam (rkav) 61001-20
    57V.V. Bergen 31001-30
    58Team Alkmaar/Sportstars 21001-30
    59Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 11001-30
    60Tornado 11001-30
    61KSV 21001-50
    62Volendam (rkav) 71001-50
    63ZV Vrone 71001-50
    64ZA/ Bluedesk Internet 31001-50
    65Alkmaarsche Boys 11001-50
    66Forza fc 21001-50
    67Purmerend 101001-60
    68Purmerend 51001-70
    69ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 81001-80
    70ZOB 31001-90
    71Zouaven (de) 51001-140
    72DGAC 11001-150
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Vink, RemcoOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Abma, CesarTeamspeler
    Bastiaan, RobinTeamspeler
    Doodeman, RenéTeamspeler
    Driel, ChristiaanTeamspeler
    Hannema, StefanTeamspeler
    Kooijman, RobertTeamspeler
    Vink, RemcoTeamspeler
    Westerdijk, MichaelTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 22 - ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 322 okt.
    Purmerend 10 - ZVVO Sandow 2215 okt.2 - 6