• ZVVO Sandow 22 ZA vrijdag speeldag man

  • Teamfoto

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden ZVVO Sandow 22 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Marken sv. 1000000
    2Purmerend 10000000
    3Purmerend 9000000
    4Purmerend 7000000
    5Rijp (de) 5000000
    6Tornado 6000000
    7ZOB 2000000
    8ZVVO Sandow 24000000
    9ZVVO Sandow 25000000
    10ZVVO Sandow 22000000
    11ZVVO Sandow 23000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Vink, RemcoOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Abma, CesarTeamspeler
    Bastiaan, RobinTeamspeler
    Doodeman, RenéTeamspeler
    Driel, ChristiaanTeamspeler
    Hannema, StefanTeamspeler
    Kooijman, RobertTeamspeler
    Vink, RemcoTeamspeler
    Westerdijk, MichaelTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie