• ZVVO Sandow 6

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    2 okt.ZVVO Sandow 6 - Rijp (de) 1
    9 okt.Purmerland 1 - ZVVO Sandow 6
    16 okt.ZVVO Sandow 6 - Purmerend 2
    30 okt.Spil 't 3 - ZVVO Sandow 6
    6 nov.ZVVO Sandow 6 - Spil 't 2
    13 nov.ZVVO Sandow 6 - Spil 't 2
    20 nov.ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - ZVVO Sandow 6
    25 nov.Spil 't 3 - ZVVO Sandow 6
    30 nov.ZVVO Sandow 5 - ZVVO Sandow 6
    7 dec.ZVVO Sandow 6 - ZVVO Sandow 4
    16 dec.ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - ZVVO Sandow 6
    15 jan.Rijp (de) 1 - ZVVO Sandow 6
    22 jan.Purmerland 1 - ZVVO Sandow 6
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 4 - ZVVO Sandow 618 sep.7 - 7
    ZVVO Sandow 6 - ZVVO Sandow 59 sep.4 - 3
    ZVVO Sandow 6 - Volendam ZVV 82 sep.4 - 4 (1 - 3)
  • Poulestanden ZVVO Sandow 6 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 8110003
    2ZVVO Sandow 6100100

    Poulestanden ZVVO Sandow 6 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Spil 't 3330099
    2ZVVO Sandow 6211014
    3ZVVO Sandow 4311144
    4ZVVO Sandow 5210103
    5Spil 't 22101-43
    6Rijp (de) 1310203
    7Purmerend 23102-73
    8Purmerland 12011-11
    9ZVI/Het Wapen van Ilpendam 12011-21
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bijvoet, Jesper
    Brink, Demian van den
    Jong, Danique deDoelverdediger
    Nunes Vas, Raoul
    Oudejans, Storm
    Wilms, Duncan
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Grootveld, JeffreyTechnische stafTrainer/coach
    Jong, Pim deOverige stafTeammanager
    Nunes Vas, RodyOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.