• ZVVO Sandow 6

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZOB 1 - ZVVO Sandow 620 apr5 - 6
    ZVVO Sandow 6 - Purmerend 64 apr7 - 3
  • Poulestanden ZVVO Sandow 6 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 92215437149
    2ZVVO Sandow 62214356445
    3Purmerend 62212461640
    4ZVVO Sandow 102211381936
    5ZOB 12210574735
    6EVC 3221039033
    7asv LEBO 142210111-5031
    8Purmerend 72293101630
    9ZVI/Het Wapen van Ilpendam 2229211-3029
    10Purmerland 1226313-4621
    11ZVVO Sandow 20225413-3719
    12Tornado 3222317-709

    Poulestanden ZVVO Sandow 6 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Volendam ZVV 9110083
    2Giram asv 1110073
    3Wognum Nicols 3110073
    4Purmerend 12110073
    5Sporting S 2110063
    6EVC 1110063
    7ZVVO Sandow 16110053
    8Purmerend 5110033
    9Purmerend 8110033
    10ZVVO Sandow 8110033
    11Lutjebroek zvv 2110033
    12Tornado 1110033
    13KGB 4110023
    14Purmerend 2110023
    15Rijp (de) 1110023
    16ZOB 2110023
    17Wapen van Grootebroek 1110023
    18VVS 46/Koopman Autoservice 1110013
    19KGB 3110013
    20Volendam ZVV 7110013
    21Graftdijk 1110013
    22Purmerend 1101001
    23ZVVO Sandow 3101001
    24ZVVO Sandow 17101001
    25Purmerland 1101001
    26Mantje 1000000
    27New Ball Club /De Steenenplaats 1000000
    28Purmerend 11000000
    29Rab Bouwmaterialen 1000000
    30ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 8000000
    31Purmerend 41001-10
    32Twisk TSV 21001-10
    33ZVVO Sandow 61001-10
    34ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-10
    35Sporting Andijk 11001-20
    36Volendam ZVV 61001-20
    37asv LEBO 61001-20
    38Purmerend 101001-20
    39Lutjebroek zvv 11001-20
    40EVC 21001-30
    41Purmerend 61001-30
    42ZOB 11001-30
    43KGB 21001-30
    44ZVVO Sandow 111001-30
    45Purmerend 131001-50
    46ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-60
    47Volendam ZVV 81001-60
    48Purmerend 71001-70
    49KGB 11001-70
    50ZVVO Sandow 151001-70
    51Purmerend 31001-80
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Christophersen, Mick
    Coudron, Julien
    Coudron, Youri
    Heeman, FrankDoelverdediger
    Karhof, Terry
    Sluman, Marvin
    Velzeboer, Stijn
    Visser, Lorenzo
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Alen, Lars vanOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.