• ZVVO Sandow 9

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Duijkers, Mitchel
    Faddali, Ismail el
    Gent, Roy van
    Groen, Leroy
    Honsdrecht, Lex
    Honsdrecht, LexTeammanager
    Rappos, Wasilis
    Volmer, Rony
  • Poulestanden ZVVO Sandow 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 755002315
    2EVC 255002015
    3ZVVO Sandow 10530289
    4ZVVO Sandow 8530239
    5ZVVO Sandow 125302-119
    6Tornado 2521217
    7ZVVO Sandow 115212-17
    8Purmerend 34202-16
    9Purmerend 65203-16
    10Purmerend 155203-66
    11Purmerend 45203-86
    12Tornado 15104-83
    13ZVVO Sandow 94022-32
    14Purmerend 55005-160

    Poulestanden ZVVO Sandow 9 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 9110013
    2Berkhout 11001-10

    Poulestanden ZVVO Sandow 9 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hovocubo 9000000
    2ZVVO Sandow 9000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.