• ZVVO Sandow 9

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    29 okt.Purmerend 4 - ZVVO Sandow 9
    5 nov.ZVVO Sandow 9 - ZVVO Sandow 11
    10 nov.ZVVO Sandow 10 - ZVVO Sandow 9
    26 nov.ZVVO Sandow 9 - ZVVO Sandow 8
    8 dec.Rijp (de) 2 - ZVVO Sandow 9
    17 dec.ZVVO Sandow 9 - Tornado 2
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 9 - Tornado 115 okt.5 - 3
    ZVVO Sandow 9 - Purmerend 224 sep.2 - 1
    Purmerend 3 - ZVVO Sandow 917 sep.8 - 1
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Standaar, Ramon
    Taytelbaum, Chivano
    Verdonk, Trystan
    Waardenburg, Daniël van

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden ZVVO Sandow 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Tornado 244001812
    2Purmerend 33210117
    3ZVVO Sandow 7421127
    4Rijp (de) 2320126
    5ZVVO Sandow 8320126
    6Tornado 14202-16
    7ZVVO Sandow 92101-53
    8Purmerend 23102-43
    9ZVVO Sandow 114103-33
    10Purmerend 44103-153
    11Volendam (rkav) 9000000
    12ZVVO Sandow 104004-70
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.