• ZVVO Sandow 9

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    30 okt.Purmerend 5 - ZVVO Sandow 9
    4 nov.ZVVO Sandow 9 - ZVVO Sandow 8
    11 nov.ZVVO Sandow 9 - Purmerend 6
    20 nov.Tornado 1 - ZVVO Sandow 9
    25 nov.ZVVO Sandow 7 - ZVVO Sandow 9
    2 dec.ZVVO Sandow 9 - ZVVO Sandow 12
    9 dec.ZVVO Sandow 10 - ZVVO Sandow 9
    6 jan.ZVVO Sandow 9 - ZVVO Sandow 7
    15 jan.ZVVO Sandow 8 - ZVVO Sandow 9
    18 jan.ZVVO Sandow 12 - ZVVO Sandow 9
    3 feb.ZVVO Sandow 9 - ZVVO Sandow 11
    12 feb.EVC 2 - ZVVO Sandow 9
    19 feb.Purmerend 4 - ZVVO Sandow 9
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 9 - Purmerend 611 nov.
    ZVVO Sandow 9 - ZVVO Sandow 84 nov.
    Purmerend 5 - ZVVO Sandow 930 okt.
    ZVVO Sandow 9 - Purmerend 1521 okt.
    Hovocubo 9 - ZVVO Sandow 912 okt.
    Tornado 2 - ZVVO Sandow 99 okt.4 - 4
    Purmerend 3 - ZVVO Sandow 92 okt.
    ZVVO Sandow 9 - EVC 223 sep.2 - 3
    ZVVO Sandow 11 - ZVVO Sandow 916 sep.4 - 4
    ZVVO Sandow 9 - Purmerend 49 sep.3 - 5
    ZVVO Sandow 9 - Berkhout 14 sep.5 - 4
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Duijkers, Mitchel
    Faddali, Ismail el
    Gent, Roy van
    Groen, Leroy
    Honsdrecht, Lex
    Honsdrecht, LexTeammanager
    Rappos, Wasilis
    Volmer, Rony
  • Poulestanden ZVVO Sandow 9 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 9110013
    2Berkhout 11001-10

    Poulestanden ZVVO Sandow 9 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hovocubo 9000000
    2ZVVO Sandow 9000000

    Poulestanden ZVVO Sandow 9 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 755002315
    2EVC 255002015
    3ZVVO Sandow 10530289
    4ZVVO Sandow 8530239
    5ZVVO Sandow 125302-119
    6Tornado 2521217
    7ZVVO Sandow 115212-17
    8Purmerend 34202-16
    9Purmerend 65203-16
    10Purmerend 155203-66
    11Purmerend 45203-86
    12Tornado 15104-83
    13ZVVO Sandow 94022-32
    14Purmerend 55005-160
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.