• ZVVO Sandow 9

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Waardenburg, Daniël van
    Waardenburg, Victor vanTeammanager

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden ZVVO Sandow 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 2000000
    2Purmerend 4000000
    3Purmerend 3000000
    4Rijp (de) 2000000
    5Tornado 1000000
    6Tornado 2000000
    7ZVVO Sandow 8000000
    8ZVVO Sandow 7000000
    9ZVVO Sandow 11000000
    10ZVVO Sandow 10000000
    11ZVVO Sandow 9000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.