• ZVVO Sandow 25 ZA woensdag speeldag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Purmerend 12ZVVO Sandow 254 sep.19:15
    Tornado 7ZVVO Sandow 2513 sep.21:05
    ZVVO Sandow 25ZVVO Sandow 2820 sep.22:00
  • Poulestanden ZVVO Sandow 25 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 12000000
    2ZVVO Sandow 25o000000

    Poulestanden ZVVO Sandow 25 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1asv LEBO 14000000
    2Marken sv. 1000000
    3Purmerend 11000000
    4Purmerend 10000000
    5Purmerend 8000000
    6Rijp (de) 3000000
    7Spil 't 5000000
    8Tornado 7000000
    9ZOB 2000000
    10ZOB 3000000
    11ZVVO Sandow 27000000
    12ZVVO Sandow 28000000
    13ZVVO Sandow 26000000
    14ZVVO Sandow 25o000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Best, Michael deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Best, Michael deTeamspeler
    Dejalle, DaveTeamspeler
    Haitsma, RonaldTeamspeler
    Klerk, Theo deTeamspeler
    Lodewijks, MichaelTeamspeler
    Rossum, Maarten vanTeamspeler
    Snijder, MichaelTeamspeler
    Yildirim, BarisTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie