• ZVVO Sandow 25 ZA woensdag speeldag man

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    ZVVO Sandow 26ZVVO Sandow 259 okt.22:00
    ZVVO Sandow 25asv LEBO 1021 okt.20:10
    ZVVO Sandow 25Spil 't 528 okt.20:10
    ZOB 5ZVVO Sandow 254 nov.21:05
  • Poulestanden ZVVO Sandow 25 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 113300159
    2ZOB 4330099
    3Purmerend 13330079
    4ZVVO Sandow 254301159
    5ZVVO Sandow 26430199
    6Tornado 4430169
    7Purmerend 124202-16
    8ZVVO Sandow 19411204
    9ZOB 53102-43
    10Spil 't 54103-43
    11Spil 't 44103-73
    12ZVVO Sandow 224103-163
    13ZVVO Sandow 244013-151
    14asv LEBO 104004-140
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, JaimyOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, JaimyTeamspeler
    Coevert, BorisTeamspeler
    Waalwijk van Doorn, Tigo vanTeamspeler
    Warnaar, MaikTeamspeler
    Willemsen, JarnoTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZVVO Sandow 25 - ZVVO Sandow 2230 sep.10 - 1
    Tornado 4 - ZVVO Sandow 2525 sep.1 - 4