• ZVVO Sandow 25 ZA woensdag speeldag man

  • Teamfoto

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden ZVVO Sandow 25 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Marken sv. 1000000
    2Purmerend 10000000
    3Purmerend 9000000
    4Purmerend 7000000
    5Rijp (de) 5000000
    6Tornado 6000000
    7ZOB 2000000
    8ZVVO Sandow 24000000
    9ZVVO Sandow 25000000
    10ZVVO Sandow 22000000
    11ZVVO Sandow 23000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hoogen, Falco van denOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Hebing, RubenTeamspeler
    Hoogen, Falco van denTeamspeler
    Hoogen, Stephan van denTeamspeler
    Huter, JeroenTeamspeler
    Jacobs, KayTeamspeler
    Lagerwerf, JeroenTeamspeler
    Mundo, RomanoTeamspeler
    Zaagsma, BryanTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie