• ZVVO Sandow 10

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    27 okt.ZVVO Sandow 10 - Rijp (de) 2
    5 nov.ZVVO Sandow 8 - ZVVO Sandow 10
    10 nov.ZVVO Sandow 10 - ZVVO Sandow 9
    24 nov.ZVVO Sandow 10 - Volendam (rkav) 9
    3 dec.Purmerend 3 - ZVVO Sandow 10
    8 dec.ZVVO Sandow 10 - Purmerend 2
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Tornado 2 - ZVVO Sandow 1015 okt.4 - 3
    ZVVO Sandow 10 - ZVVO Sandow 76 okt.5 - 7
    ZVVO Sandow 10 - ZVVO Sandow 1122 sep.5 - 7
    Purmerend 4 - ZVVO Sandow 1017 sep.5 - 3
    EVC 1 - ZVVO Sandow 1010 sep.8 - 2
  • Poulestanden ZVVO Sandow 10 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Tornado 244001812
    2Purmerend 33210117
    3ZVVO Sandow 7421127
    4Rijp (de) 2320126
    5ZVVO Sandow 8320126
    6Tornado 14202-16
    7ZVVO Sandow 92101-53
    8Purmerend 23102-43
    9ZVVO Sandow 114103-33
    10Purmerend 44103-153
    11Volendam (rkav) 9000000
    12ZVVO Sandow 104004-70

    Poulestanden ZVVO Sandow 10 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 101100163
    2ZVVO Sandow 61100133
    3Forza fc 11100103
    4Forza fc 21100103
    5Tornado 1110083
    6Purmerend 8110083
    7ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1110083
    8Purmerend 1110073
    9EVC 1110063
    10Purmerend 5110053
    11ZVVO Sandow 8110053
    12ZOB 3110043
    13Purmerend 9110033
    14FC Zaanstad 3110023
    15Purmerend 7110023
    16Purmerend 4110023
    17Purmerend 11110023
    18ZVVO Sandow 5110023
    19Volendam (rkav) 10110013
    20ZVVO Sandow 20110013
    21Volendam (rkav) 6110013
    22Tornado 2110013
    23Volendam (rkav) 7110003
    24Purmerend 3100100
    25EVC 21001-10
    26ZVVO Sandow 161001-10
    27Purmerend 21001-10
    28Purmerland 11001-10
    29Rijp (de) 31001-20
    30ZOB 11001-20
    31Tornado 31001-20
    32Tornado 61001-20
    33Volendam (rkav) 81001-20
    34Purmerend 61001-30
    35ZOB 51001-40
    36ZVVO Sandow 191001-50
    37ZVVO Sandow 221001-50
    38ZVVO Sandow 101001-60
    39ZVVO Sandow 141001-70
    40Rijp (de) 41001-80
    41ZOB 21001-80
    42ZVVO Sandow 121001-80
    43ZVVO Sandow 71001-100
    44ZOB 41001-100
    45Volendam (rkav) 91001-130
    46Rijp (de) 61001-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Erve, Jordy vanTeamspeler
    Heijnemans, SvenTeamspeler
    Jaksic, MateTeamspeler
    Kanavan, BryanTeamspeler
    Schoen, BryanTeamspeler
    Schoen, MichaelTeamspeler
    Sewnath, RandhirTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.