• ZVVO Sandow 4

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    17 dec.ZVVO Sandow 4 - Purmerend 2
    11 jan.ZVVO Sandow 4 - Purmerend 3
    16 jan.ZVVO Sandow 4 - ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1
    30 jan.ZVVO Sandow 4 - Avenhorn zvv/K&S 1
    6 feb.ZVVO Sandow 4 - EVC 1
    13 feb.Purmerend 3 - ZVVO Sandow 4
    20 feb.ZVVO Sandow 4 - ZVVO Sandow 5
    1 mrt.Avenhorn zvv/K&S 1 - ZVVO Sandow 4
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Volendam ZVV 9 - ZVVO Sandow 414 dec.1 - 2
    EVC 1 - ZVVO Sandow 430 nov.4 - 0
    ZVVO Sandow 4 - Rijp (de) 121 nov.2 - 3
    ZVVO Sandow 5 - ZVVO Sandow 416 nov.5 - 4
    Avenhorn zvv/K&S 1 - ZVVO Sandow 49 nov.3 - 4
    ZVVO Sandow 4 - Purmerend 331 okt.14 - 1
    ZVVO Sandow 4 - ZVVO Sandow 724 okt.5 - 4
  • Poulestanden ZVVO Sandow 4 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 4110013
    2Purmerend 11001-10

    Poulestanden ZVVO Sandow 4 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Wapen van Grootebroek 11100133
    2Purmerend 7110093
    3Vrone 8110083
    4AZV (Akersloot) JO19-1110063
    5EVC 1110063
    6Volendam ZVV 7110033
    7Alkmaarsche Boys 4110033
    8ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6110033
    9Purmerend 11110033
    10Rab Bouwmaterialen 1110033
    11SVW 27 2110033
    12Wognum Nicols 3110033
    13Giram asv 1110023
    14ZVVO Sandow 3110023
    15ZVVO Sandow 14110023
    16Koedijk 1110023
    17ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1110023
    18V.V. Bergen 1110023
    19Purmerend 4110023
    20ZVVO Sandow 18110013
    21ZVVO Sandow 4110013
    22Koedijk 2110013
    23Alkmaarsche Boys 3110013
    24Bot Meubelen JO19-1110013
    25Tornado JO19-1000000
    26Twisk TSV 1000000
    27ZVVO Sandow 231001-10
    28ZVVO Sandow 71001-10
    29AZV (Akersloot) 21001-10
    30KGB 11001-10
    31OZV Obdam 21001-10
    32Tornado 31001-20
    33Purmerend 21001-20
    34ZOB 41001-20
    35HZV/Het Vennewater 61001-20
    36Purmerend 121001-20
    37HZV/Het Vennewater 31001-20
    38Volendam ZVV 81001-20
    39Purmerend 31001-30
    40Kolping Boys 11001-30
    41Sporting S 31001-30
    42Purmerend 61001-30
    43Rab Bouwmaterialen 21001-30
    44Vrone 91001-30
    45WMC 11001-30
    46Ayyildiz Spor 11001-60
    47ZVVO Sandow 111001-60
    48Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 21001-80
    49ZOB 21001-90
    50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 51001-130

    Poulestanden ZVVO Sandow 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1EVC 1128222426
    2Purmerend 298013424
    3Rijp (de) 1128041824
    4Avenhorn zvv/K&S 1116231320
    5Purmerend 1126151219
    6ZVVO Sandow 4116051618
    7ZVVO Sandow 511515-116
    8Volendam ZVV 911227-148
    9ZVI/Het Wapen van Ilpendam 110028-332
    10Purmerend 311029-692
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Holsteijn, Arie vanVerdediger
    IJff, MauriceVerdediger
    Jong, Gregor deAanvaller
    Konijn, MichelVerdediger
    Melis, BrianVerdediger
    Riessen, Junior vanAanvaller
    Stravers, RoyAanvaller
    Stravers, TimAanvaller
    Verkroost, TimoDoelverdediger
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Melis, BrianOverige stafTeammanager
    Stravers, RoyOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.