• ZVVO Sandow 4

  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    26 apr.Purmerend 2 - ZVVO Sandow 4
    3 meiZVVO Sandow 4 - ZVVO Sandow 5
    6 meiZVVO Sandow 4 - Purmerend 2
    17 meiPurmerend 3 - ZVVO Sandow 4
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    TOB Rksv 6 - ZVVO Sandow 417 apr.6 - 7
    ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1 - ZVVO Sandow 412 apr.3 - 2
    ZVVO Sandow 4 - Volendam ZVV 93 apr.4 - 4
    ZVVO Sandow 4 - Purmerend 129 mrt.4 - 11
    Volendam ZVV 7 - ZVVO Sandow 427 mrt.5 - 5 (2 - 3)
    Rijp (de) 1 - ZVVO Sandow 415 mrt.5 - 2
    Avenhorn zvv/K&S 1 - ZVVO Sandow 41 mrt.7 - 4
    Giram asv 1 - ZVVO Sandow 427 feb.3 - 4
  • Poulestanden ZVVO Sandow 4 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 4110013
    2Purmerend 11001-10

    Poulestanden ZVVO Sandow 4 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Wapen van Grootebroek 11100133
    2Purmerend 7110093
    3Vrone 8110083
    4AZV (Akersloot) JO19-1110063
    5EVC 1110063
    6Volendam ZVV 7110033
    7Alkmaarsche Boys 4110033
    8ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6110033
    9Purmerend 11110033
    10Rab Bouwmaterialen 1110033
    11SVW 27 2110033
    12Wognum Nicols 3110033
    13Giram asv 1110023
    14ZVVO Sandow 3110023
    15ZVVO Sandow 14110023
    16Koedijk 1110023
    17ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1110023
    18V.V. Bergen 1110023
    19Purmerend 4110023
    20ZVVO Sandow 18110013
    21ZVVO Sandow 4110013
    22Koedijk 2110013
    23Alkmaarsche Boys 3110013
    24Bot Meubelen JO19-1110013
    25Tornado JO19-1000000
    26Twisk TSV 1000000
    27ZVVO Sandow 231001-10
    28ZVVO Sandow 71001-10
    29AZV (Akersloot) 21001-10
    30KGB 11001-10
    31OZV Obdam 21001-10
    32Tornado 31001-20
    33Purmerend 21001-20
    34ZOB 41001-20
    35HZV/Het Vennewater 61001-20
    36Purmerend 121001-20
    37HZV/Het Vennewater 31001-20
    38Volendam ZVV 81001-20
    39Purmerend 31001-30
    40Kolping Boys 11001-30
    41Sporting S 31001-30
    42Purmerend 61001-30
    43Rab Bouwmaterialen 21001-30
    44Vrone 91001-30
    45WMC 11001-30
    46Ayyildiz Spor 11001-60
    47ZVVO Sandow 111001-60
    48Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 21001-80
    49ZOB 21001-90
    50ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 51001-130

    Poulestanden ZVVO Sandow 4 (B6040 Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1AZV (Akersloot) JO19-1110063
    2V.V. Bergen 1110053
    3Wapen van Grootebroek 1110043
    4ZVVO Sandow 14110033
    5SVW 27 2110033
    6Twisk TSV 1110033
    7Koedijk 1110023
    8Tornado JO19-1110023
    9Wognum Nicols 3110023
    10ZVVO Sandow 3110023
    11ZVVO Sandow 4110013
    12EVC 1000000
    13Volendam ZVV 7000000
    14Giram asv 11001-10
    15Vrone 81001-20
    16ZVVO Sandow 181001-20
    17Alkmaarsche Boys 31001-20
    18Purmerend 111001-20
    19ZVI/Het Wapen van Ilpendam 11001-30
    20Koedijk 21001-30
    21Bot Meubelen JO19-11001-30
    22ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 61001-40
    23Rab Bouwmaterialen 11001-50
    24Alkmaarsche Boys 41001-60

    Poulestanden ZVVO Sandow 4 (B6050 Mannen Zaal beker recreatie 5e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Delta Sports '95 FC 3110073
    2Zwaluwen Utrecht '11 2110053
    3Spakenburg 8110053
    4JOS/W'graafsmeer zaal 1110053
    5Vreeswijk 1110053
    6V.V. Bergen 1110043
    7DIOS sv. 2110043
    8Golden Stars FC 12110043
    9DCG Rksv 3110033
    10Etyfoor 4110033
    11SCH '44 1110033
    12ZVVN 77 2110033
    13SVW 27 2110023
    14Nautilus afc 1110023
    15Hertha 2110023
    16Os Lusitanos 6110023
    17Vedette zvv / De Remise 8110023
    18Exstudiantes Amsterdam 6110023
    19Zwaluwen Utrecht '11 9110023
    20TOB Rksv 6110013
    21Delta Sports '95 FC 6110013
    22Koedijk 1110013
    23ZVVO Sandow 14110013
    24DEVO'58 5101001
    25RKAVIC 7101001
    26RKAVIC 3101001
    27ZVVO Sandow 4101001
    28Volendam ZVV 7101001
    29RKAVIC 16101001
    30Hillegom sv 1101001
    31Zwaluwen Utrecht '11 3101001
    32Hercules 2101001
    33Olympia Haarlem 2101001
    34Maarssen 1101001
    35Haddekik FC 1101001
    36Zwaluwen Utrecht '11 19101001
    37SCH '44 6101001
    38ABN AMRO z.v.c. 2000000
    39Wapen van Grootebroek 1000000
    40TOB Rksv 51001-10
    41Wognum Nicols 31001-10
    42Zwaluwen Utrecht '11 201001-10
    43Tornado JO19-11001-10
    44AZV (Akersloot) JO19-11001-20
    45Golden Stars FC 31001-20
    46Graveland 's 21001-20
    47EVC 11001-20
    48Vedette zvv / De Remise 71001-20
    49Exstudiantes Amsterdam 41001-20
    50OSM '75 21001-20
    51ASV Arsenal 61001-30
    52Hovocubo 51001-30
    53Hercules 71001-30
    54DESTO 31001-30
    55Twisk TSV 11001-40
    56Zaalvoetbal Onze Gezellen 81001-40
    57DCG Rksv 51001-40
    58VVU Ardahanspor 21001-50
    59Plank de 31001-50
    60Hercules 31001-50
    61Meer De sv. 11001-50
    62Brederodes 31001-70

    Poulestanden ZVVO Sandow 4 (B6060 Mannen Zaal beker recreatie 6e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Wapen van Grootebroek 1110063
    2V.V. Bergen 1110053
    3Zwaluwen Utrecht '11 3110043
    4Etyfoor 4110043
    5RKAVIC 3110043
    6Zwaluwen Utrecht '11 2110033
    7Nautilus afc 1110033
    8ABN AMRO z.v.c. 2110033
    9Exstudiantes Amsterdam 6110023
    10ZVVN 77 2110023
    11Zwaluwen Utrecht '11 9110013
    12ZVVO Sandow 4110013
    13DCG Rksv 3110013
    14Os Lusitanos 6110013
    15DIOS sv. 2101001
    16Golden Stars FC 12101001
    17JOS/W'graafsmeer zaal 1101001
    18DEVO'58 5101001
    19Hertha 21001-10
    20TOB Rksv 61001-10
    21Maarssen 11001-10
    22SVW 27 21001-10
    23Vedette zvv / De Remise 81001-20
    24Zwaluwen Utrecht '11 191001-20
    25Delta Sports '95 FC 61001-30
    26Delta Sports '95 FC 31001-30
    27Hillegom sv 11001-30
    28Vreeswijk 11001-40
    29SCH '44 11001-40
    30Spakenburg 81001-40
    31ZVVO Sandow 141001-50
    32Koedijk 11001-60

    Poulestanden ZVVO Sandow 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Purmerend 22217145952
    2Rijp (de) 12616464352
    3EVC 12415454149
    4Purmerend 12413293941
    5Avenhorn zvv/K&S 12212463140
    6ZVVO Sandow 423102111532
    7ZVI/Het Wapen van Ilpendam 1268513-2629
    8ZVVO Sandow 5238312-2827
    9Volendam ZVV 9244416-3316
    10Purmerend 3261322-1416
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Holsteijn, Arie vanVerdediger
    IJff, MauriceVerdediger
    Jong, Gregor deAanvaller
    Konijn, MichelVerdediger
    Melis, BrianVerdediger
    Riessen, Junior vanAanvaller
    Stravers, RoyAanvaller
    Stravers, TimAanvaller
    Verkroost, TimoDoelverdediger
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Melis, BrianOverige stafTeammanager
    Stravers, RoyOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.