• ZVVO Sandow 27 ZA vrijdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoek, TomOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 sep. 19:15Purmerend 10 - ZVVO Sandow 27Vaart, de
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ZVVO Sandow 27 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv LEBO 1400000000
    2Marken sv. 100000000
    3Purmerend 1100000000
    4Purmerend 1000000000
    5Purmerend 800000000
    6Rijp (de) 300000000
    7Spil 't 500000000
    8Tornado 700000000
    9ZOB 200000000
    10ZOB 300000000
    11ZVVO Sandow 2700000000
    12ZVVO Sandow 2800000000
    13ZVVO Sandow 2600000000
    14ZVVO Sandow 25o00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Besseling, DanielTeamspeler
    Croese, LorenzoTeamspeler
    Dik, MatthijsTeamspeler
    Fioraliso, LorenzoTeamspeler
    Grim, JordyTeamspeler
    Hoek, TomTeamspeler
    Kroon, RoyTeamspeler
    Laffra, TimothyTeamspeler
    Teeffelen, Bas vanTeamspeler
    Timmer, JesseTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.