• ZVVO Sandow 27 ZA vrijdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tran, TommyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ZVVO Sandow 27 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmerland 1241626113961750
    2Purmerend 6241509113922145
    3Purmerend 9241338127804742
    4ZVVO Sandow 27241338136914542
    5ZVVO Sandow 11241131095801536
    6ZVVO Sandow 1024112111271052235
    7Tornado 42411211108107135
    8Marken sv. 124531680140-6018
    9Purmerend 824402092200-10812
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Hassani, NabilTeamspeler
    Janki, SunnyTeamspeler
    Joseph, JimmilTeamspeler
    Pinas, ArrigoTeamspeler
    Pinas, IsmaelTeamspeler
    Tran, TommyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.